14.09.2022 16:36:13 Paylaş

Uygulama Eğitim Gezileri Hakkında Bilgilendirme

Sevgili Katılımcılar   

Katılacağınız bölge/bölgelerin uygulama gezisi başlamadan en az 3-4 gün önce, yetkilendirilmiş acente tarafından uygulama gezinizle ilgili size gönderilecek e-postanın eklerinde yer alacak  listelerde isimlerinize sunum konusu atanmış olacaktır. Bu konular üzerine hazırlık yaparak eğitiminize aktif olarak katılmanın, mesleğe adım atmadan önce size büyük fayda sağlayacağına inanmaktayız.

Eğitmenlerinizle mutabakat yaparak, yeri ve zamanı geldiğinde arkadaşlarınıza bu konuları sizlerin aktarmasını öngörmekteyiz. Bu amaçla lütfen sizlere atanan konular üzerine yaklaşık 20-30 dakikalık anlatım yapabilecek şekilde hazırlanınız. Bu sunumlarınızı en az 3-4 sayfa A4 ölçeğinde yazılı olarak eğitmenlerinize teslim etmenizi de rica edeceğiz. 

Tur başlangıç – bitiş tarihleriniz acentenin size mail yolu ile iletmiş olduğu şekilde geçerlidir. Bunun dışında başka tarihlerde katılmanız mümkün değildir.

Müze ve ören yerlerine toplu girişlerde yaşanan zaman kaybını ve yaşanabilecek olumsuzlukları ortadan kaldırmak amacıyla katılımcıların varsa Müze Kartlarını yanlarında bulundurmaları, yoksa temin etmelerini tavsiye ediyoruz. 

 Program detayları ve sunum konularına ait bilgilendirme linki uygulama gezisi başlamadan en az 3-4 gün önce yetkilendirilmiş acente tarafından e-posta adresinize gönderilecektir.