15.08.2018 18:22:18 Paylaş

Yabancı Dil Seviye Tespit ve Dil Ekletme Aday Listesi Açıklandı

Birliğimiz tarafından, 03-07 Eylül 2018 tarihleri arasında yapılması planlanan Yabancı Dil Seviye Tespit ve Dil Ekletme adayların sınava girecekleri tarihleri içeren liste dokümanlar kısmında açıklanmıştır.

Sınav saatinden 15 dakika önce sınavın yapılacağı yerde hazır bulunmanız, TUREB tarafından hazırlanan “Sınav Giriş Kimlik Kartınızı” görevli personelimizden imza karşılığı teslim almanız gerekmektedir. Sınav komisyonuna TUREB tarafından verilen Sınav Giriş Kimlik Kartı ile geçerli bir kimlik kartı (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport) sunulması zorunludur.

Sözlü sınavlar tamamlanır tamamlanmaz sınav komisyon görevlilerinin sonuçları teslim etmesinden sonra sınav yerinde ve web sayfasında “Sözlü Sınav Sonuçları” ilan edilecek, başarılı olanlar yazılı sınava girmeye hak kazanacaklardır. İlan edilen sözlü ve yazılı saatleri birbirine yakın dillerde katılımcı sayısına bağlı olarak sınavların erken biteceği hesaplandığından bu dillerden sınava girenlerin sözlü sınav sonrası sınav yerinden ayrılmamaları yerinde olacaktır.

Sınava girecek tüm adaylarımıza başarılar dileriz.

Sınav; Ankara Lisesinde (Etnografya Müzesi yanı Numune Hastanesi Acil Servis Karşısı) yapılacaktır.