16.01.2017 13:58:17 Paylaş

20 Ocak 2017 Tarihli İç Anadolu Karadeniz Uygulama Gezisi

Sevgili Katılımcılar,    

Size mesaj olarak gönderilen linkte yer alan listelerde isimlerinize ikişer sunum konusu atanmıştır. Bu konular üzerine hazırlık yaparak eğitiminize aktif olarak katılmanın, mesleğe adım atmadan önce size büyük fayda sağlayacağına inanmaktayız.                                            

Eğitmenlerinizle mutabakat yaparak, yeri ve zamanı geldiğinde arkadaşlarınıza bu konuları sizlerin aktarmasını öngörmekteyiz. Bu amaçla lütfen sizlere atanan konular üzerine yaklaşık 20-30 dakikalık anlatım yapabilecek şekilde hazırlanınız. Bu sunumlarınızı en az 3-4 sayfa A4 ölçeğinde yazılı olarak eğitmenlerinize teslim etmenizi de rica edeceğiz.  

Müze ve ören yerlerine toplu girişlerde yaşanan zaman kaybını ortadan kaldırmak amacıyla katılımcıların varsa Müzekart’larını yanlarında bulundurmaları, yoksa temin etmelerini tavsiye ediyoruz. 

Program detayları ve sunum konularına ait bilgilendirme linkleri cep telefonunuza SMS olarak gönderilmiştir.   

      

Şimdiden tüm müstakbel meslektaşlarımıza başarılı, efektif ve keyifli bir eğitim gezisi dileriz.    

 

İ. Selim KAVUNCUOĞLU                                                 Esmeray AKAR                                                                                                                                                            TUREB YK Üyesi                                                               TUREB YK Üyesi

Uygulama Gezi Koordinatörü                                     Uygulama Gezi Koordinatör Yard.