09.03.2016 00:00:00 Paylaş

TUREB DİSİPLİN KURULU İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

      27 Şubat 2016 tarihinde Ankara’da yapılan TUREB II nci Olağan Genel Kurul Seçimleri sonucunda oluşan Birlik Disiplin Kurulu, Asmen Yalçın KAYA, İsa AKDAĞ, İsa Refik BAYSAL ve Bilgehan ERKABADAYI’nın katılımlarıyla  ilk toplantısını 08 Mart 2016 tarihinde saat 11.00'de Birlik merkezinde gerçekleştirmiştir. Prof. Dr. Ali Murat ÖZDEMİR ise yurtdışında bulunması nedeniyle toplantıda yer almamıştır.

      Yapılan toplantıda, mevzuat gereğince üyeler kendi aralarından Asmen Yalçın KAYA’yı Disiplin Kurulu Başkanı,  İsa AKDAĞ’ı ise Başkan Yardımcısı olarak belirlemiştir. Yapılan belirleme sonrasında, geçen dönem görüşülerek karara bağlanmış olan iki dosyaya ilişkin yapılan itirazlar ile yeni açılan dosyalar üzerinde ön çalışma yapılmıştır. 

      Yeni dönemde Disiplin Kurulu üyelerimize başarı ve kolaylıklar dilerken; rehberlerimizin de yasa, yönetmelik ve ilgili mevzuat hükümleri çerçevesinde görev yapıp hiçbir olumsuzlukla karşılaşmadan ve Disiplin Kuruluna dosya açtırmadan çalışabilmelerini temenni ederiz.  

               TUREB YK

Resim Galeri