28.01.2020 10:31:10 Paylaş

Tıf 2020 İstanbul’da Başladı

Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) tarafından, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi desteğiyle, ‘Tourism Investments Forum – TIF 2020’yi (Turizm Yatırımcıları Forumu) düzenleyerek turizm yatırımlarına yeni bir ivme kazandırmayı amaçlıyor. Forumla küresel turizm yatırımcıları İstanbul Raffles Hotel’de 28-29 Ocak 2020 tarihleri arasında bir araya gelecek. Foruma Birliğimiz adına Başkanımız Suat TURAL ile Başkan Vekilimiz ve İstanbul Turist Rehberleri Odası Başkanı Dr. Sedat BORNOVALI katıldı.

TIF 2020'de ayrıca sağlık turizmi ve gastronomi turizmi vb uzmanlarını bir araya getirecek ve sektörlerin durumu, sektörlere göre yatırımcılığın geleceği, sürdürülebilirlik, hava taşımacılığının geleceği gibi pek çok konu görüşülecek. Uluslararası yatırımcılar, finansal kuruluşlar, bankalar, fonlar, uluslararası otel markaları, turizme şekil veren uluslararası fikir liderleri, inovatif ve teknolojik oyun kurucuları ve gayrimenkul geliştirme şirketleri, denetim ve sigorta firmaları tarafından Türkiye'deki yatırım fırsatları konuşulacak.

TTYD, bu Forumla Türk ve yabancı yatırımcılar arasında etkileşimin ve Türkiye’de turizm sektöründe marka değerinin artmasını, dolayısıyla turizm sektöründen elde edilen katma değer ve gelirin yukarılara çekilmesine bir basamak oluşturmayı amaçlıyor. Turizm Yatırımları Forumu bundan sonra her yıl düzenli şekilde gerçekleştirilecek.

Resim Galeri