22.01.2020 12:48:20 Paylaş

Ace Of M.I.C.E. Fuarı İstanbul’da Başladı

ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines Kongre, Toplantı ve Etkinlik Sektörü Fuarı İstanbul Kongre Merkezi (ICC)’de yedinci kez kapılarını açtı. Fuar kapsamında yine ilk kez düzenlenecek olan ‘İstanbul MICE Zirvesi’ ile İstanbul’u hak ettiği gibi dünya MICE sektörü lider destinasyonu olması için yol haritasının belirlenmesi için gerçekleştirilecek.

22 Ocak 2020 tarihinde açılışı yapılan fuara bu sene ilk kez Birliğimiz de katılım sağladı. Fuar açılışına Birliğimiz adına Başkanımız Suat TURAL ile Başkan Vekilimiz ve aynı zamanda İstanbul Turist Rehberleri Odası Başkanı Dr. Sedat BORNOVALI katıldı.

Uluslararası Hosted Buyer Programı kapsamında Türk Hava Yolları'nın yoğun destekleri ile yurtdışı pazarından katılacak 230 uluslararası incentive firması, PCO, DMC ve kurumsal satın alıcılar fuar kapsamında katılımcı firmalarla B2B görüşme gerçekleştirecek. 3 gün boyunca, fuara 15.000’den fazla profesyonel ziyaretçinin katılım göstermesi bekleniyor. 2020 için artan sayıda uluslararası endüstri partneri ve medya kuruluşuyla yapılan işbirlikleri sayesinde hem nicelik hem de nitelikli daha kaliteli bir hosted buyer programıyla katılımcılar network’lerini genişletme imkanı bulacak. 

22-24 Ocak 2020 tarihleri arasında yapılacak fuarın uluslararası MICE pazarlarındaki görünümünün ve konumunun yükseltilmesi noktasında belirlenen kapsamlı iletişim stratejisi çerçevesinde başta MICE ve etkinlik turizmi odaklı çalışan medya kuruluşları ve uluslararası derneklerle işbirlikleri genişletiliyor.